Facebook +420 777 553 057 klarapezova@seznam.cz
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Rekonstrukce penzionu

Rekonstrukce penzionuModernizace penzionu ve Velké Úpě

ubytování Krkonoše, penzion, horská chalupa Velká Úpa.jpgPřed zimní sezónou jsme rekonstruovali exteriér a interiér našeho penzionu. Obložili jsme část fasády penzionu a také uvnitř jsme provedli  opravy, modernizaci a rekonstrukci v některých prostorách penzionu. Provedli jsme kompletní rekonstrukci místnosti na uskladnění lyží /lyžárny/ a sušení mokrého oblečení po lyžování.

Rekonstrukce lyžárny v penzionu.

Lyžárnu jsme pro vás připravili již na letošní zimní lyžařskou sezónu tak aby jste si mohli užít lyžování v Krkonoších a měli při ubytování v našem penzionu veškerý komfort.
Nejbližší sjezdovky a Ski areál Velká Úpa je přímo u penzionu. Stačí přejít přes silnici a hned můžete lyžovat. Když vás lyžování nebaví nebo si chcete odpočinout stačí přejít zpět přes silnici a jste doma na penzionu.

Ubytování v Krkonoších, penzion KK Velká Úpa

Ubytujte se v našem penzionu v Krkonoších. Kapacita penzionu je max. 16 osob, ideální pro skupiny. Velká Úpa je ideálním místem pro zimní i letní dovolenou v Krkonoších.

Ubytování v Krkonoších, penzion Úpa 11 .jpg

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů