Facebook +420 777 553 057 klarapezova@seznam.cz
Drobečková navigace

Úvod > Letní sezóna

Letní sezóna

Ubytování a vyžití  v letním období

V průběhu celého roku mino zimu je hlavním důvodem proč lidé přijíždějí do Krkonoš a ubytovávají se v naší  horské chalupě hlavně turistika a cykloturistika. Velká Úpa a Pec pod Sněžkou jsou pro klasickou pěší turistiku , ale i pro cykloturistiku ideálním startovním bodem a nástupním místem na hřebenové túry. Pokud se ubytujete v naší horské chalupě můžete startovat pěší turistické  výlety i cyklotrasy přímo od chalupy.

Kdo nechce chodit na hřebenové túry může si užít zdravého vzduchu a neopakovatelné atmosféry Krkonoš a při procházkách v okolí naší horské boudy, kochat se krásou Krkonoš, v letním a podzimním období  sbírat borůvky, jahody a houby. Můžete si posedět za chalupou u ohně, kde si můžete grilovat oběd nebo večeři, posedět u kytary.

Velké společné prostory naší chalupy jsou ideální pro ubytování a rekreaci větší skupiny lidí, kteří se znají  a chtějí si užít společnou dovolenou.

exterier horské chalupy Krkonoče, Velká úPA  Klubovna s krbem, horská chata Velká Úpa - Pec pod Sněžkou  Exterier horské chalupy Velká Úpa - Pec pod Sněžkou

V období mimo letní sezónu od 1.7. do 31.8. a v případě, že jsou volné  termíny je možné se ubytovat na kratší dobu než je jeden týden, minimálně však na dvě noci.

Prohlédněte si  fotografie z našeho penzionu a jeho okolí v naší fotogalerii.

Ceny ubytování a volné termíny pro rezervaci v období mimo zimní sezonu naleznete na stránce ceníku ubytování

Penzion, horská chalupa Velká Úpa Penzion, horská chalupa Velká Úpa Penzion, horská chalupa Velká Úpa Penzion, horská chalupa Velká Úpa