Facebook +420 777 553 057 klarapezova@seznam.cz
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Levné ubytování v Krkonoších, zima 2017

Levné ubytování v Krkonoších, zima 2017Levné ubytování v Krkonoších, zima 2017

Zima je ještě daleko, ale pokud chcete rezervovat kvalitní a současně levné ubytování v Krkonoších na zimní sezónu je právě nyní ten vhodný čas..Některé termíny okolo vánoc, Silvestra a jarní prázdnin už jsou obsazené a nebo se právě rezervují.

Levné ubytování v Krkonoších na zimu 2017/2018

Nabízíme levné ubytování pro skupinu nebo několik rodin v horské chalupě blízko silnice a lyžařské sjezdovky. Naše horská chata má vlastní parkoviště a je jen několik metrů od lanovky a lyžařského vleku a sjezdovky.

Zimní ubytování v Krkonoších pro lyžaře, běžkaře.

Pro běžkaře je ideálním startem pro lyžařské túry po Krkonoších právě vyjet  vlekem u sjezdovky přímo před penzionem a tím se dostat na hřebenové partie Krkonoš a odtud pokračovat na běžkách po značených běžeckých trasách po celých Krkonoších. Návrat k naší horské chalupě je možný buď na lyžích a nebo autobusem který má zastávku Velká Úpa přímo před chalupou.

Rezervujte si levné ubytování v Krkonoších na zimní sezonu 2017/2018 v naší horské chatě už nyní.

Kontakt na rezervaci ubytování

Jestli je naše horská chalupa volná ve vámi požadovaném termínu snadno zjistíte na stránce „ceník ubytování „ na tomto webu kde také můžete pomocí formuláře provézt rezervaci. V co možná nejkratší možné době vám rezervaci potvrdíme emailem nebo telefonicky. Můžete nám také napsat na email klarapezova@seznam.cz nebo zavolat na telefonní číslo +420 777 553 057

Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že budete s ubytováním v naší horské chalupě spokojení a budete se k nám rádi vracet jako  mnozí naši  současní návštěvníci.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů