Facebook +420 777 553 057 klarapezova@seznam.cz
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ski areál Velká Úpa přímo u našeho penzionu

Ski areál Velká Úpa přímo u našeho penzionuSki areál Velká Úpa přímo u penzionu

Ubytování v Krkonoších, penzion Úpa 11 .jpgSki areál velká Úpa je asi 150 m od našeho penzionu. Pokud se u nás ubytujete stačí aby jste přešli přes silnici a jste přímo v tomto krkonošském ski areálu. A můžete využívat všechny jeho služby.

Ski areál Velká Úpa info

Ski areál leží přímo u silnice ve Velké Úpě na trase mezi Trutnovem a Pecí pod Sněžkou. Nadmořská výška sjezdovek  je 710 až 1060 metrů.
Lyžařské středisko disponuje celkem 3 sjezdovkami. Nejdelší a hlavní je sjezdovka Potrášky dlouhá 1600 metrů s převýšením 350 metrů. U této sjezdovky je klasická trojsedačková lanovka s kapacitou 1.300 osob za hodinu. Další sjezdovkou ve ski areálu Velká Úpa je Hofer s délkou 950 metrů, převýšením 260 metrů a vlekem s kapacitou 1.000 lyžařů za hodinu. Třetí lyžařskou tratí ve Velké Úpě je Modřín dlouhý 550 metrů, s převýšením 130 metrů a s lanovkou, která přepraví 1.000 lyžařů za hodinu.
Ve ski areálu  velká Úpa je také Dětský vlek a Live park.

Dva lyžařské vleky a sjezdovky jsou také u Saggaserovy boudy v nadmořské výšce 1.100 metrů a poslední sjezdovka je na Pěnkavčím vrchu, ta je dlouhá 500 metrů a má převýšení 80m.

Ski areál Velká Úpa nabízí tyto služby:

Parkoviště, zastávka skibusu, půjčovnu a servis lyží, občerstvení, horská službu je přímo ve středisku,  denně úprava povrchu sjezdovky, umělé zasněžování a osvětlení sjezdovek, večerní lyžování, škola lyžování a dětská školička, dětské lano a dětský koberec. V lyžařském středisku není trať pro skoky na snowboardech.

Ubytování pro skupiny přímo u ski areálu velká Úpa

Nabízíme v našem penzionu ubytování pro skupinu max. 16 osob v těsné blízkosti ski areálu Velká Úpa. Možnost parkování na vlastním parkovišti přímo před penzionem. V případě zájmu o ubytování nás kontaktujte na tel.čísle +420 777 553 057 nebo na emailu klarapezova@seznam.cz  . Obsazenost penzionu si můžete zjistit na tomto webu na stránce ceník ubytování www.penzion-upa.cz/cenik-ubytovani  

Ski areál Velká Úpa, Krkonoše.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů