Facebook +420 777 553 057 klarapezova@seznam.cz
Drobečková navigace

Úvod > Zimní sezóna

Zimní sezóna

 

Zimní ubytování na naší horské chalupě (penzionu) v Krkonoších

Protože se naše horská chalupa nachází v centru Krkonoš je zimní sezóna hlavně o  sjezdovém lyžování. V blízkém okolí chalupy je několik kvalitních sjezdovek s umělým zasněžováním a i sjezdovka s večerním lyžováním. Ale  i ti kteří milují běžecké lyžování si  u nás přijdou na své a mohou přímo od chalupy podnikat kratší i delší túry po okolí na běžkách.

exteriér_zima03.jpg  exteriér_zima09.jpg  exteriér_zima06.jpg

 

Sjezdovky

Přímo ve Velké Úpě 150 m od naší chalupy je lyžařský areál se dvěma sjezdovkami. Další sjezdovky a možnosti skvělého lyžování jsou  v lyžařských areálech v Pec pod Sněžkou, Horní Maršov, Benecko, Vítkovice nebo Janské Lázně (Černá hora).

Běžecké trasy jsou vyznačené se starty  přímo z Velké Úpy a nebo z Pece pod Sněžkou a vedou po hřebenech celých Krkonoš. V Úpě je nejlepší vyjet vlekem nebo  vyjít po vlastních na Portášky a odsud už po hřebenech máte k dispozici celé Krkonoše. Zpět z běžek k nám na chalupu můžete přijet z Pece, Jánek a … autobusem až přímo k chalupě.

K dalšímu vyžití  v průběhu vaší dovolené na naší chalupě v Krkonoších můžete využít krytý bazén v hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou, aqvapark v Trutnově, kino v Trutnově.

 exteriér_zima21.jpg  exteriér_zima23.jpg  exteriér_zima18.jpg

 

Prohlédněte si další fotografie z našeho penzionu a jeho okolí v naší fotogalerii.

Ceny ubytování a volné termíny  pro rezervaci  v období mimo zimní sezonu naleznete na stránce ceníku ubytování.

Penzion, horská chalupa Velká Úpa Penzion, horská chalupa Velká Úpa Penzion, horská chalupa Velká Úpa Penzion, horská chalupa Velká Úpa