Facebook +420 777 553 057 klarapezova@seznam.cz
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Levné ubytování, léto na penzionu v Krkonoších

Levné ubytování, léto na penzionu v KrkonošíchLevné ubytování, léto na penzionu v Krkonoších

Pokud jste skupina přátel nebo několik rodin a chcete prožít letní prázdniny nebo dovolenou společně v Krkonoších bez toho aby vás rušili cizí lidé a hledáte levné ubytování se skvělým zázemím?

Levné ubytování pro skupiny v Krkonoších Velká Úpa

Náš penzion nabízí levné a přitom kvalitní ubytování v Krkonoších, přímo u silnice ve Velké Úpě,  na trase Trutnov - Pec pod Sněžkou. Penzion má vlastní parkoviště a za chalupou připravené posezení s ohništěm a možností grilování.

Pokoje mají vlastní sociální zařízení a WC. Penzion má velkou společenskou místnost a kompletně vybavená kuchyňka.

Levné ubytování v létě v Krkonoších

Využijte naší nabídky a rezervujte si na letní dovolenou náš penzion v Krkonoších.

Pokud si nebudete chtít každý den vařit můžete si na oběd nebo večeři zajít do restaurace nedaleko od našeho penzionu.

Přímo u penzionu je také autobusová zastávka, takže se snadno dostanete do Pece pod Sněžkou, Trutnova nebo do Jánských lázní. U chalupy také můžete nastoupit na značené pěší a cyklo turistické trasy, které vedou napříč celými Krkonošemi

Cykloturisté a milovníci horské cykloturistiky mohou začít svoje  jednodenní cyklo výlety po Krkonoších přímo u penzionu a nebo mohou autobusem popojet téměř do libovolného kouta Krkonoš.

Letní ubytování v Krkonoších

Horská chalupa, penzion je po kompletní rekonstrukci a je také nově vybavena nábytkem na pokojích. Ubytování nabízíme v letní a zimní sezóně pouze na týdenní turnusy, popřípadě když je těsně před daným termínem je možno se dohodnout na kratší dobu, minimálně však na dvě noci. Ubytování na jednu noc neposkytujeme. Vždy se pronajímá celý penzion.

Využijte nabídku našeho penzionu na levné ubytování v Krkonoších se skvělým zázemím ve zrekonstruovaných pokojích se sociálním zázemím a WC. Volné termíny si můžete  zjistit na stránce rezervace ubytování na tomto webu.Bližší informace o ubytování vám obratem poskytneme na emailu klarapezova@seznam.cz nebo na telefonním čísle 777 553 057 nebo můžete jednoduše vyplnit poptávkový formulář na tomto webu.

Těšíme se na vaši návštěvu penzionu a věříme , že se vám bude líbit naše levné ubytování a budete se k nám rádi vracet stejně jako ostatní  naši hosté.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů