Facebook +420 777 553 057 klarapezova@seznam.cz
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ubytování na horské chatě v Krkonoších

Ubytování na horské chatě v KrkonošíchStále víc a víc lidí chce trávit letní dovolenou na horách ať už turistikou, cykloturistikou nebo jenom jako klasickou rodinnou dovolenou na čerstvém vzduchu s poznáváním památek a zajímavostí daných hor. Krkonoše patří k nejnavštěvovanějším českým horám.

Ubytování v horské chatě v Krkonoších s parkováním přímo u ubytování

Penzion, horská chalupa Velká Úpa, klubovna s krbem Pokud se rozhodnete strávit letní dovolenou v Krkonoších nabízíme Vám ubytování v horské chalupě s možností parkování na vlastním parkovišti přímo u chalupy ve Velké Úpě což je část města Pec pod Sněžkou. Do centra Pece pod Sněžkou je to cca 2,5 km a pravidelně zde jezdí klasické linkové spoje i speciální spoje skibusů v zimě a cyklobusů v letním období.

Zastávka všech těchto spojů je 100m od chaty a můžete se autobusem snadno dostat přímo do Pece pod Sněžkou, na Pomezní boudy, do Trutnova, Jánských Lázní , Vrchlabí, Rokytnice, Harachova a na další místa Krkonoš.

Ubytování v naší horské chatě v Krkonoších

Horská chata, levné ubytování Krkonoše, Velká Úpa, pec pod SněžkouNaše horská chalupa je ideální pro ubytování větší skupiny přátel nebo kamarádů, kteří si chtějí společně užít dovolenou v Krkonoších. Na chalupě je v přízemí velká klubovna s krbem, kuchyňskou linkou a  čalouněnou sedačkou, jídelním stolem a malým stolem se židlemi. V prvním patře je apartmán s velkou kuchyní s pojenou s jídelnou. V této místnosti se může také sejít kompletní osazenstvo naší chaty k obědu nebo večernímu posezení.

Pokoje mají vlastní sociální zařízení a v některých je možné přidat i přistýlku a tím zvýšit kapacitu chaty.

K letní dovolené a pobytu nejenom na horské chatě patří večerní posezení u ohně. V části svahu za chatou, kam se dá pohodlně vyjít přes zakrytou verandu bočním vchodem je ohniště s posezením a dostatkem dřeva na topení.

Pozice Velké Úpy a naší chaty v Krkonoších

Horská chalupa, jídelna, Velká Úpa -Pec pod Sněžkou, KrkonošeChata je velmi příhodně postavená pro turisty, kteří chtějí jít na tůry po trasách na Černou horu nebo Sněžku. Optimální je start tras po Černé hoře z Jánských lázní, kam Vás doveze od chalupy cyklobus a po turistické značce se vrátíte zezadu až k chatě. Stejně je tomu pro trasu po Sněžce, jen s tím rozdílem, že start je v Peci pod Sněžkou a i nejkratší trasa je náročnější a delší než ty které vedou okolo Černé hory.

Pokud milujete Krkonoše navštivte je na jaře, v létě, na podzim nebo v zimě a můžete se vždy ubytovat v naší horské chatě ve Velké Úpě – okrajové části Pece pod Sněžkou. A budete se k nám rádi vracet jako mnoho z našich stálých návštěvníků a hostí.

Rezervace ubytování v naší horské chatě Domeček KK ve Velké Úpě

Ubytování se u nás můžete nejsnáze objednat vyplněním rezervačního formuláře na těchto stránkách na konci stránky „ceník ubytování. Na této stránce také naleznete kalendář s rezervacemi chyty na nadcházející rok. Takže ještě před rezervací zjistíte zda je chata volná.

Pro informace o chatě, nebo pro rezervaci a další info můžete použít také telefonní číslo +420 777 553 057 nebo email klarapezova@seznam.cz .

Informace můžete získat také osobně na prodejně svářeček a a nářadí TR WELD v Třebíči, ulice Hanělova 2 (Nad Barborkou), 674 01 Třebíč www.tr-weld.cz


Komentáře


  • 30. 4. 2023 12:43
    Petr
    Valach.cz

    Je to tam moc fajn ;)


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů